Resumen
Tijdens deze reis beleef je de immense schoonheid, het bijzondere dierenrijk en cultuur van Zuid-Afrika en traditioneel Eswatini (Swaziland). Deze individuele rondreis Zuid-Afrika brengt je naar prachtige wildparken, zoals Waterbergen, Marakele National Park, waarbij je ook 2 nachten in een comfortabele safari tent overnacht en wild gaat spotten tijdens spectaculaire game drives. Maak kennis met de Venda's in de Soutpansbergen. Een van de meest oorspronkelijke volkeren van Zuid-Afrika. Magie, bijgeloof en kunst zijn onderdeel van het dagelijkse leven.
Itinerario Corto / Ruta
- Día 1
- Amsterdam-Johannesburg
- Día 2
- Johannesburg – Waterbergen, Marakele National Park...
- Día 3
- Waterbergen, Marakele National Park
- Día 4-5
- Waterbergen, Marakele National Park-Soutpansbergen...
- Día 6
- Soutpansbergen-Hoedspruit/Kruger Park
- Día 7
- Privé Reservaat Timbavati Bij Kruger-Hoedspruit
- Día 8
- Timbavati-Panorama Route Naar White River
- Día 9
- White River – Eswatini, Mlilwane Reservaat
- Día 10
- Eswatini, Mlilwane Reservaat
- Día 11
- Eswatini – St. Lucia
- Día 12
- St. Lucia-Hluhluwe/Umfolozi Reservaat-St.Lucia
- Día 13
- St. Lucia – Umhlanga Rocks
- Día 14
- Umhlanga Rocks-Drakensbergen
- Día 15
- Drakensbergen
- Día 16
- Drakensbergen – Johannesburg Of Kaapstad
- Día 17
- Johannesburg-Amsterdam
Ciudades de viaje (7): Bloemfontein, Blyde River Canyon, Cape Town, Durban, Hluhluwe, Johannesburg, Kruger National Park
Detalles
Je reist uiteraard ook naar het beroemdste wildpark van Zuidelijk-Afrika, Kruger National park. Aan de rand van het Kruger Park vind je verschillende privé wildreservaten waar je overnacht in een kleinschalige lodge. Je vindt hier dezelfde grote aantallen wilde dieren als in het Kruger Park, maar veel minder toeschouwers. Het meest bekende privé wild reservaat is Timbavati. In de groene heuvels van de provincie Mpumalanga ligt de wereldberoemde Panorama Route. Langs deze indrukwekkende route kun je genieten van de bijzondere rotsformaties van Blyde River Canyon, zoals de Drie Rondavels, Bourke’s Luck Potholes en van het uitzicht door God’s Window.