Netherlands | English flag English | EUR flag EUR

Op z'n Tibetaans door India (Private Tour)

Summary:

Je gedachtes aan Tibetaanse kloosters, kleurrijke wapperende gebedsvlaggen en witte bergpieken zullen je, begrijpelijk, eerst naar het land Tibet leiden, maar zijn ook te vinden aan de Indiase kant van de Himalaya. Duik in het leven van de Tibetaanse monn...

Duration
6 Days
Cities
3
Starting at
EUR 860.00
Price per day
EUR 143.00
Tour Type
Tour Type

  • Overview
  • Dates and Details
  • Map, Destinations
  • Riksja
 
Operator
Riksja Travel
Tour
Op z'n Tibetaans door India
Travel Style
Private Tour
Itinerary
Nederlands (Dutch)

Map: Op z'n Tibetaans door India (Riksja)

Summary

Je gedachtes aan Tibetaanse kloosters, kleurrijke wapperende gebedsvlaggen en witte bergpieken zullen je, begrijpelijk, eerst naar het land Tibet leiden, maar zijn ook te vinden aan de Indiase kant van de Himalaya. Duik in het leven van de Tibetaanse monniken, met helderblauwe, ijle luchten en hoorngeschal. Tijdens je individuele Tibetaanse kloostertocht maak je een religieuze ceremonie mee en kun je op een bankje in de zon van de dramatische bergtoppen van de Himalaya genieten.

Day 1
Op Weg Naar De Himalaya, Manali
Day 2
Van Manali Naar Jispa
Day 3
Aankomst In Leh, In Ladakh India
Day 4
Tibetaans Paleis Van Leh, In Ladakh
Day 5
Tibetaanse Kloostertour Per Jeep
Day 6
Leh, Einde Bouwsteen

Travel Cities (3): Leh, Manali, New Delhi

Highlights

  • Manali - Jispa - Leh

Reisduur

  • 6 dagen / 5 nachten

Reissom

  • Vanaf € 930,- p.p. bij 2 personen

Reisperiode

  • eind juni - half september
  • Een stukje Tibet in het Indiase land. In een land, waarbij je in eerste instantie denkt aan heilige koeien, paleizen en forten, hindoeïsme en felgekleurde doeken herbergt zich ook een totaal andere wereld. Een wereld van monniken, Tibetaanse kloosters, gebedsvlaggen en besneeuwde bergtoppen op de achtergrond.



    Je begint deze reis door een uitgestrekt en desolaat landschap, waar je het gevoel krijgt alleen op de wereld te zijn. Het is een pittige reis over hoge bergpassen en door diepe dalen, maar de vergezichten zijn adembenemend. Besneeuwde bergtoppen bepalen onderweg het uitzicht dat tenslotte overgaat in de vallei van Leh, gelegen in Ladakh. Tijdens je bezoek aan deze ‘Tibetaanse’ stad kunnen geen kloosters ontbreken. Er staat daarom een speciale kloosterdag gepland naar de allermooiste kloosters. Laat je bedelven onder de cultuur van de trouwe monniken en maak een religieuze ceremonie mee.

Included in Price

  • 1 nacht in een comfortabel hotel in Manali, 1 nacht in een comfotabel hotel in Jispa, 3 nachten in een knus guesthouse in Leh

Excursie

  • Tibetaanse kloostertour in Ladakh per jeep met Engelstalige gids

Transport

  • transfer Manali – Jispa – Leh per privé auto met chauffeur

Maaltijden

  • 3x ontbijt

NOT included in price


  • vervoer Dharamsala – Manali

  • maaltijden naast het ontbijt

  • entreegelden

  • fooien

Travel Package

 

Coming from

 

Going to

Tour...

Manali

Arrow Going To

New Delhi

Private ToursThis is an organized but customisable, private Tour. YOU can change the tour itinerary, add/remove options and choose your departure date. The tour operator made a suggestion, that you can follow or modify for your group / family / friends. Price may vary accordingly.

Memberships and Financial Protection

ANVR Calamity fund SGR Travelife


Send PDF Download PDF (Nederlands (Dutch))  Forward Email Recommend  

ToursOnTheWeb

  • Find interesting destinations per country or region.
  • Compare operators, itineraries, dates and prices to find the best tour for you, whether budget, comfort or pure luxury.
  • Book at the tour operator directly, without middle men, without additional Terms & Conditions.